Про права людини: Франківців запрошують на фестиваль документального кіно

news-image: Про права людини: Франківців запрошують на фестиваль документального кіно
Сьогодні, 22 листопада в Івано-Франківську організатори міжнародного Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA розповіли чим вражатиме франківців цьогорічний захід.

Документальні стрічки побачать мешканці понад 200 міст та містечок України, не виключення і Івано-Франківськ, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Серед майданчиків для показів і обговорень фільмів - місцеві кінотеатри, будинки культури, школи, вузи, бібліотеки та кіноклуби. Голова громадської організації "Молода освіта" Євгенія Бардяк зазначає, що основна локація перегляду кіно - громадський простір "Urban Space 100".

"Ми будемо не лише переглядати фільми, а й дискутувати на тему стрічок разом з експертами. Вони подадуть франківцям докладну інформацію про права українців та дадуть відповіді на незрозумілі питання",- каже Бардяк.

За словами представника ГО "СТАН" Андрія Волика, мета фестивалю - популяризувати документальне кіно та порушити дискусію про права людини. Зокрема, Волик наголошує, що на фестивалі транслюватимуться не лише вітчизняні фільми, а й закордонні. До слова, усі покази – безкоштовні.

Організаторами фестивалю в Івано-Франківську є громадська організація “Молода Просвіта Прикарпаття” та ГО “СТАН”. Перегляд фільмів триватиме з 1 по 17 грудня.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.11.2018 12:40
загрузка...