В мерії представили проект та розповіли про стан будівництва нового мосту в Пасічній

news-image: В мерії представили проект та розповіли про стан будівництва нового мосту в Пасічній
Сьогодні, 11 червня відбулась прес-конференція щодо стану будівництва нового мосту в Пасічну.

За словами міського голови, зараз проходить "телефонне опитування" і людям розповідають, що вартість будівництва моста збільшилась. Тож в мерії вирішили провести прес-конференцію, аби спростувати таку дезінформацію, передає кореспондентка Бліц-Інфо.

"Я стурбований тим, що громаду вводять в оману нібито збільшилась вартість будівництва мосту. Тож ми вирішили презентувати документацію та проект мосту, щоб відповісти на всі питання. Цим мостом ми не обійдемося, адже необхідно ще як мінімум два мости", - зазначив міський голова.

За словами начальника УКБ Романа Галіпчака, сьогодні забиваються вже останні палі під опори. Загалом роботи вже виконані на 30%.

"Перша опора вже є готова, працюємо над другою. Було багато труднощів, не було як загнати техніку, тож підготовка зайняла багато часу. Вартість будівництва 120 млн грн. Ніяких змін не відбулося. Хоча багато що вже подорожчало. Людей вводять в оману про подорожчання. Треба єдине, що врахувати розв'язку на Надрічній і під'їзд з Хіміків. Це не входить у вартість будівництва", - пояснив Галіпчак. 

Опісля директор "Містобудівельного загону 112" Сергій Порожнюк розповів про сам проект.

"Ми зробили цей міст легшим, ніж планувалося спочатку. Міст по ширині має 9.5 метрів проїжджої частини. Ширший міст не дозволяє робити вулиця Хіміків. Вся технологія влаштування передбачає метод насування. Всі металеві балки 320 метрів будуть насуватися одна на одну. Це найбільша проблема, яка є, адже ми не встигаємо по термінах. Затримка йде через завод-виробник", - пояснив Порожнюк.

Тим не менш, підрядник запевняє, що вже за рік - влітку 2019 міст буде зведено. Завершення всіх та відкриття заплановано на кінець 2019, оскільки є потреба в заміні комунікацій на Надрічній та Хіміків. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.06.2018 14:39
загрузка...