Зруйнувати кордон: Франківців кличуть на міжнародний фестиваль "Global Village"

news-image: Зруйнувати кордон: Франківців кличуть на міжнародний фестиваль "Global Village"
Сьогодні, 14 лютого, в Івано-Франківську розповіли чим вражатиме цьогорічний "Global Village".

17 лютого в Івано-Франківську проходитиме фестиваль культур "Global Village" в рамках програм волонтерських стажувань за кордон від молодіжної організації "АЙСЕК", інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

"Global Village" - це фестиваль культур, де люди з усього світу демонструють свої народи через їжу, костюми, музику та традиції. Франківці та гості міста зможуть особисто поспілкуватись з учасниками і дізнатись більше про представлені країни.

За словами організаторки заходу Христини Стоколоси, на "Global Village"
завітають учасники з Індонезії, Туреччини, Китаю та Єгипту.

"Основною метою фестивалю є руйнування кордонів між націями. Хочемо навчити людей, що потрібно більше цікавитись іншими культурами. Фестиваль - маленька подорож у іншу країну, не перетинаючи кордон",- розповідає дівчина.

"Global Village" відбудеться в фортечній галереї "Бастіон" та триватиме з 12:00 до 17:00.

"Ми також запросили франківських майстрів. З цікавинок будуть турецькі танці, індонезійська кухня, майстер клас з виготовлення мотанки та ще багато цікавого. Вхід вільний, тому закликаємо франківців приходити у вишиванках, показуючи й нашу культуру. Іноземці, до речі, також матимуть елементи їхнього національного одягу",- додає франківка.

Стажер з Туреччини Ялчен розповідає, що фестиваль дасть можливість показати, що всі нації мають щось спільне.

"На такому заході я вперше. Представлятиму свою країну через танці, традиційну пісню та кухню, а саме турецькі солодощі. Після того, як я приїхав в Україну, зрозумів, що ми не такі й різні. Важливо показати, що всі культури чимось схожі",- наголошує стажер.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.02.2019 12:20