Надвірнянцям розповіли, як у місті дбають про комфорт та безпеку

news-image: Надвірнянцям розповіли, як у місті дбають про комфорт та безпеку
Останніми роками Надвірнянською міською радою спільно з комунальними службами розроблено комплекс заходів для покращення благоустрою міста, зокрема загальних місць користування: парку, зони відпочинку, площ, скверів, прибудинкових територій, дворів, дитячих майданчиків тощо.

Наприкінці 2017 року міською радою була прийнята Програма безпеки та організації дорожнього руху в м.Надвірна 2018-2020 роки, стратегічною метою якої є запобігання дорожньому травматизму та ДТП, покращення дорожньої інфраструктури, інформує Надвірнянська правда.

На сьогодні вже певні роботи в цьому напрямку зроблені, а саме: влаштовано турнікети; замінено старі, пошкоджені та виготовлені нові дорожні знаки на вулицях міста; встановлено сучасні громадські зупинки; обмежувачі швидкості (лежачі поліцейські); влаштовано дорожні знаки з підсвіткою; встановлено сферичні дзеркала для спостереження на виїздах з дворів, прилеглих доріг, перехрестях тощо.

З метою створення сприятливих  та безпечних умов для громади міста Надвірна під час перебування на зупинці та очікування міського транспорту, покращення естетичного вигляду та інфраструктури міста, цього року за кошти міського бюджету в мікрорайоні Руднєва була встановлена сучасна автобусна зупинка. Крім того, було проведено комплексний благоустрій, зокрема прилеглу територію зупинки облаштовано бруківкою.

Варто зазначити, що в минулому році в центральній частині Надвірної по вул.Мазепи було також встановлено сучасну автобусну зупинку, а в 2019 таку ж зупинку планують встановити і в районі вул.Хмельницького і вул.Соборна.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.12.2018 20:33