У Франківську обговорили, як запобігти домашньому насиллю стосовно дітей

news-image: У Франківську обговорили, як запобігти домашньому насиллю стосовно дітей
Відкрита лекція відбулася на базі загальноосвітньої школи-ліцею № 23 Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Йшлося про нововведення у законодавстві у цій сфері та функції уповноважених суб’єктів, що здійснюють заходи для недопущення та мінімізації негативних наслідків проявів насилля у домашньому середовищі для неповнолітніх, пише прес-служба Нацполіції в області.

Працівників закладів освіти міста, які безпосередньо працюють з дітьми, ознайомили з нововведеннями, зокрема щодо порядку інформування та реагування уповноваженнями суб’єктами на факти домашнього насильства щодо дітей. Про їх конкретно визначені законодавством функції освітянам розповіли працівники поліції Прикарпаття, представники Департаментів  освіти та науки, молодіжної політики та спорту, служби у справах дітей Івано-Франківської міськради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук передусім акцентувала увагу на необхідності ефективної  комунікації працівників закладів освіти з поліцейськими підрозділами, які забезпечують захист прав та інтересів дітей. Наведені нею приклади засвідчують, що замовчування та неналежного реагування на факти домашнього насилля можуть призводити  до тяжких чи навіть фатальних наслідків. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.11.2018 15:34