В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку загиблому бійцю Сергію Харенку

news-image: В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку загиблому бійцю Сергію Харенку
Сьогодні, 15 січня в Івано-Франківську відкрили ще одну пам'ятну дошку воїну АТО Сергію Харенку.

Її встановили на фасаді Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського, яке колись закінчив воїн, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

Розпочали урочистості зі спільного виконання державного гімну, далі священники освятили дошку.

Класний керівник пригадала, що хлопець був відповідальний, совісний.

"Він ніколи не списував контрольні роботи. Вже в 16 років він мав сформовані речі такі, як честь, відвагу та совість", - акцентувала вона.

Мама Сергія, пані Надія подякувала за те, що пам'ятають про її сина.

"Він був патріотом та отримавши повістку не вагаючись пішов на передову. Він загинув саме сьогодні, два роки назад", - зі сльозами на очах зауважила матір.

Відкриття пам`ятної дошки відбулось у рамках реалізації міської програми "Івано-Франківськ - місто героїв".

Нагадаємо, у квітні 2016 року анотаційну дошку Сергію Харенку відкрили також на фасаді загальноосвітньої школи № 24, яку раніше закінчив воїн.

Читайте Бліц-Інфо в Telegram. Тільки найважливіші новини!

Довідково: Сергій Харенко народився 1984 року в вано-Франківську. Навчався в Івано-Франківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 24. Після закінчення 9-го класу вступив навчатися у музичне училище ім.Д.Січинського, обравши спеціальність "баян". Сергій захоплювався музикою, спортом. Юнак товаришував з однолітками, був чесним та відкритим у спілкуванні, цінував дружбу та відстоював правоту. До навчання ставився сумлінно, поважав учителів та вихователів, сповідував певні життєві принципи, що тісно були пов`язані з бажанням будувати майбутнє своєї держави. У 2007 році вступив на навчання на ІІІ курс до Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника.

У 2007-2008 рік проходив строкову військову службу в м.Севастополі. По закінченні служби працював на заводі "Електролюкс". У березні 2015 року був мобілізований на службу в зону АТО. Пройшовши підготовку в учбовому центрі "Десна", відряджений був у Херсон у 56 механізовану бригаду.

У ніч на 15 січня 2016 року під селищем Мирним донецької області разом зі своїм підрозділом попав під обстріл диверсійної групи сепаратистів, де отримав вогнепальне поранення, несумісне з життям.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.01.2018 13:51
загрузка...