В Княжолуках на Долинщині відкрили новеньку школу

news-image: В Княжолуках на Долинщині відкрили новеньку школу
У селі Княжолуки відкрито новий навчальний заклад – загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Для громади села – знакова подія, на яку чекали десятиліття.

Реалізувати соціальний об’єкт вдалося завдяки спільній роботі усіх гілок влади. Адже кошти на його будівництво, - а це близько 20 млн грн., -  були виділені з державного, обласного, районного та місцевого бюджетів.

Будівництво Княжолуцької загальноосвітньої  школи   І-ІІІ ступенів  розпочалося  у 2010 році. Колишня школа розміщувалася у трьох корпусах, які збудовані у 1928, 1957, 1975 роках. Два корпуси школи були аварійними і ремонту не підлягали. Учні не поміщалися у всіх класах, тож керівництво школи було змушене проводити навчання у дві зміни.

Зведення першої черги Княжолуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів забезпечить здобуття початкової, базової та повної загальної середньої освіти дітям шкільного віку села Княжолука та навколишніх сіл. Заплановано будівництво другої черги загальноосвітнього закладу, що дасть змогу забезпечити дітей спортивним залом, бібліотекою, їдальнею та майстернями.

Княжолуцька школа – одна з п’яти в Україні, яку відкрито впродовж двох останніх років. У новому приміщенні навчатимуться 324 учні.

Варто додати, що об’єкт зведено з урахуванням енергоощадних заходів, зокрема, функціонуватиме альтернативне опалення школи, встановлено енергозберігаючі склопакети.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.01.2017 20:09