В Івано-Франківську відбулося відкриття сучасного дитячого майданчика

news-image: В Івано-Франківську відбулося відкриття сучасного дитячого майданчика
27 серпня у дворі на вул. Симоненка, 26-28 та Миколайчука, 26 за сприяння депутата міської ради Оксани Савчук відбулося відкриття сучасного дитячого майданчика.

З нагоди свята організатори влаштували цікаві конкурси та вікторини для дітей. Участь в заході взяли народний депутат України Руслан Марцінків та депутат міської ради Оксана Савчук.

З радісної нагоди відкриття дитячого куточка зібралося чимало мешканців та дітвори. Для усіх присутніх Оксана Савчук організувала цікаві конкурси. Свято відкриття співпало із ще однією визначною датою – 157 річниця з дня народження Івана Франка. Саме тому цікаві вікторини для дітей і стосувалися діяльності Івана Франка, а також відомих діячів, в честь яких названі сусідні вулиці мікрорайону. Виявилось, що серед дітвори постать Великого Каменяра доволі відома, тож вони без усіляких проблем відгадували загадки та цитували вірші.

За словами Оксани Савчук, такі конкурси мали на меті заохотити дітей до читання української літературної класики та пізнати світ українського літературного слова. «Чимало відомих українських постатей українофобом Табачніком вилучено зі шкільної програми, деякі подаються скорочено. А проведення літературних вікторин заохочують діток до читання. До того ж сьогодні ми відзначаємо 157 День народження Івана Франка», - пояснила свободівка.

За участь та перемогу у конкурсах учасники отримали солодкі подарунки, але найкращим дарунком, за словами самих дітей, для них став дитячий майданчик, споруджений за підтримки Оксани Савчук.

Народний депутат України Руслан Макрцінків привітав мешканців зі значним здобутком та закликав до спільного шанування ігрових споруд. «Привчаймо дітей і самих себе до бережливого ставлення, до спільної відповідальності за наше майно. І тільки тоді дітки зможуть довго тішитися цікавими каруселями, а у дворі дзвінко й весело лунатиме дитячий сміх», - наголосив нардеп.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 29.08.2013 12:41
загрузка...