40 обдарованих дітей отримають стипендії міської ради

news-image: 40 обдарованих дітей отримають стипендії міської ради
Вчора, 6 грудня відбулося засідання колегії Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Заслухавши та обговоривши подання закладів освіти про представлення на нагородження стипендією міської ради на 2018 рік, за підсумками таємного голосування, колегія ухвалила представити на нагородження стипендією міської ради учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців позашкільних навчальних закладів та студентів вузів І-ІІ рівнів акредитації.

Стипендія запроваджена з метою підтримки обдарованих дітей, спрямована на стимулювання молоді міста на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Назва закладу

Клас (курс)

1

Сірко Дмитро Ігорович

УГ № 1

5(9)

2

Довірак ДенисТарасович

УГ № 1

5(9)

3

Макаревич Роман Володимирович

УГ № 1

7(11)

4

Мацюк Софія Ігорівна

УГ № 1

6(10)

5

Малишевський Арсен Степанович

Гімназія № 2

5(9)

6

Рибчук Артур Сергійович

Гімназія № 2

5(9)

7

Галюк Марія Арсенівна

Гімназія № 2

7(11)

8

Могаммад Амір Алі

НВК «ШГ № 3»

10

9

Беркій Любомир Остапович

ПМЛ

9

10

Новицький Кирило Віталійович

ПМЛ

9

11

Росткович Софія Олегівна

ПМЛ

9

12

Микитчук Романія Романівна

СШ № 1

10

13

Коротка Наталія Олександрівна

ЗШ № 3

11

14

Банасевич Анна Любомирівна

СШ № 5

10

15

Рипська Софія Євгенівна

СШ № 5

10

16

Бондар Анна Григорівна

СШ № 5

8

17

Харишин Назарій Остапович

ЗШ № 10

11

18

ГуменюкЮліяЮріївна

СШ № 11

10

19

Яремчук Ірина Олександрівна

СШ № 11

10

20

Озарків Іванна Василівна

ЗШ № 12 ім.Івана Франка

9

21

Пенкалюк Степан Володимирович

ЗШ № 12 ім.Івана Франка

11

22

Козубаш Софія Ігорівна

ЗШ № 19

8

23

Терлецька Ліліана Степанівна

ЗШ № 22

11

24

Мельничук Вадим Михайлович

ЗШ № 25

10

25

Міщук Діана Сергіївна

МДЕС

10

26

Цюпер Ольга Віталіївна

МДЕС

9

27

Шайбан Вікторія Володимирівна

МЦДЮТ

9

28

Яручик Данило Романович

МЦДЮТ

9

29

Мандроцин Наталія Богданівна

ДМШ № 1ім.М.Лисенка

6

30

Андрусяк Ярослав Ярославович

ДМШ № 2 ім. В.Барвінського

3

31

Іванюк Катерина Михайлівна

ДМШ № 3

6

32

Обухов Дмитро Олександрович

МЦНТТУМ

8

33

Шийка Марко Андрійович

Івано-Франківська Мала академія наук учнівської молоді

11

34

Клим Остап Романович

Івано-Франківський коледж фізичного виховання

4 курс

35

Дімбровська Ірина Андріївна

СДЮСШОР № 1

7

36

Глеб Ірина Миколаївна

СДЮСШОР № 1

8

37

Данилейко Анастасія Богданівна

ДЮСШ № 2

7

38

Іваницька Людмила Вікторівна

ДЮСШ № 3

5

39

Приймак Ростислав Ярославович

Івано-Франківський фізико-технічний ліцей

ІІІ курс

40

Кіцул Вероніка Петрівна

Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат

9

 

Департамент освіти та науки готує на розгляд чергової сесії Івано-Франківської міської ради проект рішення про нагородження стипендією міської ради на 2018 рік.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.12.2017 05:32