Відтепер помилуватись красою Івано-Франківська можна з висоти

news-image: Відтепер помилуватись красою Івано-Франківська можна з висоти
Сьогодні, 23 серпня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків урочисто відкрив оглядовий майданчик на ратуші.

Як відомо, розмови про облаштування майданчика на міській ратуші велися на перший рік. Втім, втілити цю ідею у життя вдалось аж тепер. Роботи з облаштування майданчика, гвинтових сходів, камер спостереження, заміни елекрики та ремонту приміщення всередині тривали кілька місяців та вартували бюджету близько 900 тисяч гривень.

Відкривали майданчик з оркестром, синьо-жовтими кульками та молитвою. Першими крутими сходами вибрались очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків, секретар міськради Оксана Савчук, представники департаменту архітектури.

Як розповідає міський голова Руслан Марцінків, роботи було багато, адже ратушу давно не ремонтували. Втім, виконали все у короткі терміни.

"Івано-Франківську дійсно не вистачає гарних туристичних актракцій, тож відкриття оглядового майданчика було на часі. Я взагалі дивуюся, чому за 25 років незалежності це не було зроблено. Також там є можливість облаштувати своєрідні виставкої екпонати. Тож, думаю, що приміщення ще наповниться змістом та певним колоритом", - зауважив очільник Франківська.

Тож вже відзавтра франківці за 20 гривень зможуть побачити місто з висоти пташиного польоту, забравшись гвинтовими сходами на верхівку міської ратуші. Треба зауважити, а висота там чимала - близько 45 метрів. Слід зазначити, що одночасно туди впускатимуть лиш 15 осіб, адже місця там не так вже й багато.

"Вхід буде платним, а зароблені кошти будуть вкладатись в розвиток ратуші та художнього музею. Окрім того, будуть облаштовуватись екпозиції. Зараз ще обговорюємо, аби родинам учасників АТО, пільговим категоріям вхід був безкоштовний", - пояснив Руслан Марцінків.

До слова, дехто з іванофранківців встигне помилуватись красою міста ще сьогодні. Перші відвідувачі оглядового майданчика вже вишикувались в чергу під ратушею.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.08.2016 19:45
загрузка...