На літньому Чемпіонаті з біатлону українські спортсменки завоювали золото і бронзу

Українська біатлоністка Олена Підгрушна завоювала золоту медаль у спринтерській гонці літнього Чемпіонату світу в естонському Отепяя.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Федерації біатлону України у Facebook. пише Zaxid.net.

Вона показала найкращий час - 22:18.5 хв, допустивши один промах на другому вогневому рубежі.

Ще одна представниця України Ірина Варвинець посіла третє місце, поступившись співвітчизниці 20.4 секунди з одним неточним пострілом.

Срібло завоювала представниця Південної Кореї Анни Фроліна, а фінка Кайса Макаряйнен, не влучила у ціль 2 рази і стала четвертою.

Нагадаємо, літній чемпіонат світу з біатлону триває в естонському місті Отепяя. Сьогодні у рамках першості відбулися спринти серед юніорок, юніорів, жінок і чоловіків, а напередодні, у змішаній естафеті збірна України завоювала срібну нагороду.