Анастасія Леухіна: Освіта дитини власними руками: “бери і роби”

news-image: Анастасія Леухіна: Освіта дитини власними руками: “бери і роби”
18 жовтня в Івано-Франківську (Urban Space 100) Анастасія Леухіна прочитає лекцію "Освіта дитини власними руками: “бери і роби”. Початок о 19-й

Під час дискусії про домашню освіту Анастасія поділиться своїм досвідом організаціі домашнього навчання для свого сина, який після 3х років шкільного життя перейшов на хоумскулінг і поки не хоче повертатися у школи. Вона поділиться перевагами та недоліками домашньої освіти та відповість на Ваші питання, якщо Ви замислюєтеся над тим, що робити, якщо Вас не задовольняє шкільний досвід Ваших дітей.

Вона також розповість про те, як вибудовувати співпрацю та створювати умови для співтворчості в освіті на прикладі платформи Освітній експеримент.

Анастасія - мама хоумскулера, яка сама навчалася в українській та американській школах, українському, канадському та американському університетах. Після повернення до України 

Анастасія на додачу до реформаторських проектів з розвитку громадянського суспільства, реформи поліції та охорони здоров”я викладала у Києво-Могилянській Академії, на програмах МБА Київської школи економіки, kmbs та в Единбурзькій Бізнес Школі у Східній Європі. 

Анастасія заснувала кампанію #пуститевреанимацию, яка домоглася доступу відвідувачів до реанімацій та отримала низку українських та європейських нагород як найкращий проект та команда року.

“На реформу освіти надійся, але сам не плошай. Усі рухи міністерства в сторону реформи - це тільки одна сторона медалі. Друга, не менш важлива, - це запит батьків на якісно нове ставлення до дітей у школі та якісно інший підхід до їх навчання. Без запиту батьків та громадської уваги до змін знизу міністерство має дуже обмежені можливості зверху.”


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.10.2017 19:00