Архітектура, балет і книги: Чуттєвий фотопроект у Франківську

news-image: Архітектура, балет і книги: Чуттєвий фотопроект у Франківську
Головною героїнею цієї фотосесії стала Обласна бібліотека по вул. Чорновола.

Цій будівлі вже понад 100 років і саме на її старовинних балконах франківська фотохудожниця Йордана Дранчук зняла чергову серію світлин проекту "Архітектура. Музика. Балет.", пише Бліц-Інфо. 

Будинок-пам’ятка архітектури за адресою Чоровола 22 побудований в 1913 році і має свою багату історію. Автором проекту та керівником будови був Ф.Януш – творець перших у місті п’ятиповерхових залізо-бетонних будівель. Кам’яниця має велике містобудівне значення, оскільки належить до перших споруд у місті зведених у стилі функціоналізму. Чотирьохповерхова, з лаконічною пластикою, з зображенням на аттику герба Галичини – лева, що спирається на скелю. 

Від грудня 1996 року ним володіє обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка, найбільша книгозбірня області. До послуг читачів — майже півмільйонний книжковий фонд, фонд періодичних видань, який включає понад 900 назв, повнотекстові бази даних EBSCO, Омега, фонд електронних видань.

"Історична довідка від Марії Козакевич та ГО "ФЯТБ". Балерини- учениці Балетна школа ім. Вадима Пісарєва , м.Івано-Франківськ. Світлини попросили зробити їх в дусі того часу))- не змогла відмовити. Як же інакше? ", - підписала світлини Йордана Дранчук.

Як писав раніше Бліц-Інфо, ідея полягає в тому, щоб фотографувати балерин і музикантів з інструментами на фоні архітектури міста. Тобто об'єднати ці три види мистецтва і привернути до них увагу. 

Зйомки вже завершились і Йордана Дранчук виклала в мережу світлини чудової творчої родини Турянських (тато, мама і донечка), які своїм мистецтвом хочуть привернути увагу до найдавнішої споруди міста - Колегіального фарного костелу Пресвятої Діви Марії


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 06.12.2017 19:47