Архітектура, летовище і сміттєвий завод: Про що радились голови Франківська і Львова

news-image: Архітектура, летовище і сміттєвий завод: Про що радились голови Франківська і Львова
Сьогодні, 17 липня міський голова Франківська зустрівся з міським головою Львова, щоб поспілкуватися про бачення розвитку міст.

Обговорили найбільші виклики для наших міст, які часто співпадають. Одне з найважливіших – вирішення проблем з громадським транспортом. Про це Руслан Марцінків повідомив у соцмережі, пише кореспондентка Бліц-Інфо.

"Саме розвиток комунальної транспортної інфраструктури – вкрай важлива справа для наших міст. Ще одним цікавим питанням для Івано-Франківська є вивчення досвіду Львова щодо реставрації пам’яток архітектури. Також дотичною темою для співпраці є розвиток туристичної галузі. Попрацюємо над створенням туристичних маршрутів, які б об’єднували наші два міста та області. Львів має і позитивний досвід будівництва гарного летовища. В нашому ж місті хоч і є аеропорт, але він не працює навіть на чверть своєї потужності. Хотілося б втілити досвід міста-сусіда та перетворити його на потужний ресурс", - написав мер. 

Серед питань, які актуальні як для Львова, та і для Івано-Франківська на найближчу перспективу - будівництво сміттєпереробних заводів.

"Наразі, нам вдалося запустити сортувальну лінію і працюємо над пошуком інвестора для майбутнього заводу. Кожне місто – по-своєму різне. Але вони об’єднані одним: бажанням створити комфортні умови, бажанням розвиватися", - переконаний Руслан Марцінків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.07.2018 17:28