Арт-базар та вечірка: Франківців кличуть на "Штефкову валізу"

news-image: Арт-базар та вечірка: Франківців кличуть на "Штефкову валізу"
Сьогодні, 15 вересня у Народному домі "Просвіта" розгорнувся арт-базар "Штефкова валіза"

Штефкова валіза - це щомісячний арт-базар, який має дуже корисну місію - відкривати нові таланти, людей, котрі створюють щось унікальне, інформує  кореспондентка Бліц-Інфо.

За словами організаторки Діани Пернеровської, сьогодні участь у арт-базарі взяли 16 учасників, серед них багато оригінальних.

"Сьогодні всіх дивують квіти-гіганти. Я таких ще не бачила, вони більші за людину. Також учасники принесли живих кошенят. Та й взагалі багато цікавинок у нас є",- ділиться Пернеровська.

Назву арт-базару вибрали невипадково. Жінка розповідає, що валіза- це символ подорожей. А Штефко - це персонаж, який тут гуляє, але ніхто його не знає.

Крім того, організатори зазначають, що дійство обіцяє бути насиченим. О 18:00 розпочнеться вечірка, яка триватиме до 1-2 ночі . Зокрема, о 19:00 на великому екрані презентують дивні кращі музичні відео - Вершини світового очного дна 2017 року.

""Кращі музичні відео" - це дуже суб'єктивна підбірка музичних відео, створених у 2017 році, що потрапили у наше поле зору, більшість з них невідомі массам. Це досить неоднорідна підбірка, від дорогих масштабних проектів популярних зірок чи мемоподібних відео-вірусів до хоум-мейд візуалізацій маловідомих груп",- розповідають організатори.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.09.2018 14:55
загрузка...