Баскетбольний клуб «Франківськ» - у фіналі чотирьох Кубку України

Жіночий баскетбольний клуб «Франківськ» і в другому матчі 1/4 фіналу був сильнішим за запорізьку «Козачку-КПУ».

Після першої чверті господарі майданчика чи то розгубились чи то зарано повірили у загальну перемогу, однак програвали 13:25. Однак, зібравшись, франківчанкам дещо вдалось вирівняти ситуацію і на велику перерві команди пішли за рахунку 31:42 на користь гостей із Запоріжжя.

Третя чверть зусиллями все тієї ж Христини Філевич та Юлії Лапшинової, що реалізувала три з чотирьох своїх трьохочкових спроб завершилась за мінімальної переваги запорізьких баскетболісток - 61:62. У заключному відрізку франківчанки нівелювали мінімальну різницю і впевнено довели матч до підсумкової перемоги - 80:75 на користь «Франківська-ПНУ».

Завдяки домашній перемозі БК «Франківськ» за сумою двох матчів пробився до Фіналу чотирьох Кубка України, де суперниками наших баскетболісток стануть суперлігові «Динамо-НПУ» та «Київ-Баскет» зі столиці України, а також одеський «Інтерхім-СДЮШОР ім. Б. Д. Літвака». Жеребкування пар Фіналу чотирьох відбудеться згодом.

Баскетбол. Кубок України (жінки). 1/4 фіналу. Матч-відповідь
БК "ФРАНКІВСЬК-ПНУ" (Івано-Франківськ) - БК "Козачка-КПУ" (Запоріжжя) 80:75 (13:25, 18:17, 20:10, 19:13)
БК "Франківськ-ПНУ": Філевич (21 очко + 13 підбирань +7 передач), Лапшинова (19+5+3), Сидорак (18+10+4), Воронова (14+5+3), Комарняк (6+6+4), Нечваль (2+1+0), Вашкевич. Запас: Дарморост, Говера, Семків, Синицька, Цекова.
БК "Козачка-КПУ": Сівакова (18), Тихонова (17), Черненко (16), Маляр (16), Стрілько (6), Штура (2), Панькіна. Запас: Юнісова, Пашкіна, Дроботя.
21 січня 2018 року. Івано-Франківськ. Муніципальний ФОЦ - 12.30.

Перший матч: 77:63