Без парковки і за шалені гроші: В незаконній новобудові на Шевченка вже продають квартири

news-image: Без парковки і за шалені гроші: В незаконній новобудові на Шевченка вже продають квартири
Наприкінці літа минулого року на вулиці Шевченка, 54 розпочалося будівництво восьмиповерхівки.

Як відомо, в травні минулого року франківські депутати наклали мораторій на будівництво на вулиці Шевченка. Втім заборона не зупинила забудівельника ТОВ «Івано-Франківськміськбуд». Спочатку він розібрав старовинний будинок №54 і вирив на його місці котлован під багатоповерхівку. 

Фото зроблене 28 березня 2017 року, коли розпочали розбирати будинок.

Проте, як виявилося, будівництво ведеться не тільки з порушенням мораторію, але й без жодних дозволів. Тоді у відповіді на запит кореспондентки Бліц-Інфо в Департаменті архітектури повідомили, що містобудівні умови та обмеження за цією адресою не видавалися. Втім, вже за два місяці документи на будівництво раптово з'явились.

Наприкінці липня цього року міський голова навіть закликав людей не купувати житло у цій новобудові.

"Шевченка, 54 немає жодних документів на будівництво. Треба поставити інформаційні щити, що будівництво ведеться без документів, щоб люди знали і не купували там житло. А то потім у нас під вікнами знову будуть стояти сотні обдурених людей і вимагати узаконити ті забудови. Закликаю франківці не купувати там житло", - сказав Руслан Марцінків.

Втім, замість інформаційного щита про незаконність будівництва, з'явився МАФ в якому продають квартири у цій новобудові.

Фото зроблене 13 серпня 2018 року.

Як вдалося дізнатися кореспондентці Бліц-Інфо, у відділі продажу квартир, однокімнатні квартири у цьому будинку вже розкупили.

"Залишились тільки дво- і трикімнатні квартири. Площа приблизно 60-70 м2 і 90 м2 відповідно. Ціна, в середньому, 26 тисяч гривень за м2. На інших об'єктах у нас ціни в межах 10 тисяч, але ж це паркова зона. Найдорожчі квартири на третьому поверсі і знижуються залежно від висоти. Мансардні квартири ми ще не продаємо, бо ще не знаємо, як у нас буде верх", - сказав консультант відділу продажу компанії.

Окрім того, як виявилось парковки у новобудові не буде ні підземної, ні наземної, а замість неї для мешканців зроблять маленький внутрішній дворик. Тож, всі автомобілі з 45 заявлених квартир будуть припарковані на пішохідній вулиці Шевченка.

Схоже, зовсім скоро під міською радою будуть стояти обурені мешканці новобудови на Шевченка, 54 і вимагати ввести в експлуатацію їх будинок, як вже траплялось зі іншими незаконними багатоповерхівками.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.08.2018 14:07
загрузка...