Благі наміри чи піар? Прикарпатські нардепи зірвали старт ремонту дороги Н-09

news-image: Благі наміри чи піар? Прикарпатські нардепи зірвали старт ремонту дороги Н-09
Сьогодні на відрізку дороги Н-09 Мукачеве – Львів поблизу смт. Більшівці Галицького району був запланований старт ремонту дороги в бік Львова.

На урочистостий початок ремонту, окрім головного дорожника завітали очільник Прикарпаття та нардепи, які ще зранку звинуватили начальника САД Проціва у непрозорому проведенні тендеру, повідомляє кореспондент Бліц-Інфо.

Однак, з урочистим стартом одразу ж не склалося.  На заваді став Олександр Шевченко, який на підвищених тонах заявив, що холодний ресайклінг дороги проводяться неправильно. Та й взагалі, підрядна організація не ремонтує, а тільки руйнує дорогу.

Опісля такої заяви, його колега Анатолій Матвієнко почав вимагати від дорожників зупинити всі роботи. Йому прийшлося повторити своє "прохання" кілька разів та підвишеним тоном, адже почути нардепа робітникам заважав шум моторів.

А ще через декілька хвилин за допомогою нецензурної лайки Олександр Шевченко та Юрій Дерев'янко намагались вияснити хто ж виконує підрядні роботи на даній ділянці. Щоправда, здобути інформацію завдяки ненормативній лексиці більше намагався народний обранець від Івано-Франківська.

"Ми хочемо знати відповідальну особу, яка контролює дану ділянку робіт, а також чи роботи ведуться згідно всіх технологій. Натомість Проців відмовився нам назвати прізвище інженера, котрий повинен це контролювати. Фактично, він послав нас", - заявив Дерев'янко.

Здали нерви і у голови ОДА Олега Гончарука та начальника Служби автомобільних доріг Миколи Проціва.

"Сьогодні розпочалося освоєння коштів згідно тендеру, який був проведений 8 – 9 червня на двох відрізах дороги Н-09. Зараз ми перебуваємо на найгіршій її ділянці. Тут присутня фірма, яка виграла тендер та субпідрядна організація, а також є альтернативна фірма "ПБС" що проводить роботи зі сторони Львова. Наразі останні заявили, що ресайклінг проводиться неправильно", - пояснив пресі ситуацію Гончарук.

За словами очільника Прикарпаття, ситуація незрозуміла, адже представник фірми-підрядника стверджує, що все робиться за технологією.

"Натомість опоненти на чолі з народними депутатами які стверджують, що це є не по технології, тож гроші підуть на вітер. Тож до вияснення всі роботи буде зупинено", - зазначив Олег Гончарук

У свою чергу, головний дорожник Прикарпаття, каже що не зовсім розуміє чого від нього хочуть парламентарі.

"Всі чекали коли почнуть ремонтувати наші славнозвісні дороги, коли прийшов час – нас зупинили. Наші народні обранці у ремонті доріг розбираються краще, аніж всі служби автомобільних доріг, Укравтодор та проектні інститути. Очевидно, початок робіт комусь не подобається, тож почався тиск. Завтра до нас приїдуть технологи та спеціалісти Укравтодору, які вже з'ясують чи правильно ведуться роботи", - резюмував Проців.

Він зауважив, що виконує роботи фірма, яка вже збудувала сотні кілометрів доріг.  Натомість сьогодні їй закидають, що вона все робить неправильно. 

До слова, за кілька годин до скандалу Олександр Шевченко зізнався, що зі сторони Львова дану дорогу ремонтує фірма, яка має безпосереднє відношення до нього.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.07.2015 18:08Свій
22.07.2015 14:01
"Щоправда, здобути інформацію завдяки ненормативній лексиці більше намагався народний обранець від Івано-Франківська." - Круто, тепер маємо дорогу, вкриту матом, за сучасними технологіями від народних обранців, а не асфальтом за старими.
Lvbnhj
22.07.2015 13:10
Яке може бути святкування початку ремонтних робіт. Зробіть якісну дорогу , а тоді святкуйте!
1
21.07.2015 09:38
Ще одні дорожники знайшлись. Набережну хай доробить той Шевченко, а то почав зимою, і до зими видно не дороблять. Вбили всю дорожню галузь області, а тепер нема кому дороги будувати, одні бухгалтери залишились. Замахали вже з своїми фірмами, тендерами, суб-субпідрядами і т.д., а доріг далі немає.

загрузка...