"Болото" перетворять на принаду цілого мікрорайону

news-image: "Болото" перетворять на принаду цілого мікрорайону
В озеро на мікрорайоні БАМ вдихнуть нове життя. Очищення водойм, облагородження прибережної території - на водойму чекає комплексний проект реконструкції.

Під час виїзної наради на чолі з міським головою Русланом Марцінківим, проведено обстеження території та стан самого озера. Депутат міської ради Мар'ян Вагилевич наголошує, що ця водойма на БАМі вже не один рік турбує тамтешніх мешканців. За словами депутата, навколо стоїть неприємний запах, вода брудна, а поблизу розташовані дитячий садочок та початкова школа.

Міський голова Руслан Марцінків доручив керівникам комунальних служб негайно приступити до вирішення даної проблеми та закликав перетворити місцеве болото на принаду. Сьогоднішній стан цього озера, за словами міського голови, зумовлений неправильною організацією потоку води та підтопленням з дворових каналізацій.

"Зараз воно по суті "законсервоване", тому вода тут застоюється роками. Озеро створили ще в далеких 60-х роках минулого століття як гідротехнічну споруду, куди б збирались дренажні води з прилеглих територій. Останній раз його чистили в 90-х роках. Тепер нам треба масштабно братись до питання, як далі бути з цим озером, адже просто зібрати сміття - недостатньо. Тому дав доручення створити комплексний проект оновлення водойми. Для початку візьмемо проби води для хімічного аналізу. Крім того, слід привести в порядок підвальні та дворові каналізації, щоб вода, яка потрапляє в озеро, стала значно чистішою. Насамкінець, створимо цікавий проект облаштування навколишньої території, де було б затишно прогулюватись чи відпочивати франківцям. Але передусім потрібно "вилікувати" саме озеро", - наголосив Руслан Марцінків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.09.2017 22:52