Бруд та небезпечні бактерії виявили активісти у двох франківських школах

news-image: Бруд та небезпечні бактерії виявили активісти у двох франківських школах
Нещодавно франківські мами перевірили якість харчування у двох франківських школах. Відтак сьогодні, 17 квітня активістки оголосили результатів дослідження.

Харчування перевіряли у 12 та 13 школах, інформує кореспондентка Бліц-Інфо. За словами Мар’яни Вершиніної, ці школи відібрали тому, що на них було багато скарг.

«Було зроблено по три забори: вода, їжа та зливні змиви. За результатами дослідження було виявлено відхилення від норми, а саме бактерії групи кишкової палички. В одній школі вони були на столі, а в іншій – на вазі», - розповідає активістка.

За її словами, забори здійснювались о 10:10 та 11:10. А це свідчить про те, що ні з вечора, ні зранку перед початком готування їжі санітарну обробку на кухні не проводили.

"Всюди було дуже брудно, і це не питання того, що не вистачає плит чи ще чогось там. Просто треба стати і помити», - підкреслює Вершиніна.

Що стосується готових страв, то активісти зазначають, що близько 80% їжі залишилось на тарілках учнів.

Мама хлопчика, який навчається у 13 школі Наталя Амарі зазначає, що потрібні у першу чергу зміни обладнання та організації харчування.

«Потрібно проводити опитування серед школярів, що вони хочуть бачити у себе на тарілках, адже завдяки цьому діти будуть ситими, і їжа не залишатиметься», - підсумовує франківка.

Читайте Бліц-Інфо в Telegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.04.2018 11:38