Будівельний скандал на Пасічній: Забудівник подав до суду на активістів

news-image: Будівельний скандал на Пасічній: Забудівник подав до суду на активістів
Сьогодні, 20 липня міський голова зустрівся з громадою, яка протестує проти забудови вул. Хіміків-Тролейбусна.

Традиційна "чорна п'ятниця" пройшла сьогодні у мікрорайоні Пасічна на території скандальної ділянки. Про це  повідомив у соцмережі міський гололва Руслан Марцінків.

"Моя позиція – незмінна: я підтримую громаду у прагненні зберегти зелену зону. Ми запропонували дві земельні ділянки на вул. Ребета та Левицького на обмін СБУ. Сподіваюся на те, що вони цю пропозицію приймуть. І дуже прошу мешканців звернутися з колективним зверненням до начальника СБУ щодо особистого прийому. Мусимо діяти разом. А на сесії міської ради приймемо декларативне рішення, яке ви ініціювали на зустрічі у понеділок. Також впродовж всього часу працюватиме створена робоча зустріч на чолі з моїм першим заступником Миколою Вітенком", - написав мер.

Наразі зобов’язали забудовника розібрати будівельний паркан і встановити прозору сітку. Це допоможе уникнути небезпечних ситуацій з виїзду «сліпого» повороту. А депутат міської ради Андрій Строїч на прохання громади завезе землю на місце висаджених дерев.

"Також хочу наголосити, що згідно з новою редакцією проекту Генлану поруч передбачено будівництво школи, дитячого садочку та парку", - зауважив голова.

Натомість мешканці передали меру звернення, що на даний час фактична площа ділянки не відповідає 0.48 га, як це зазначається у всіх документах, оскільки частина зайнята іншим забудівником, тротуаром і дорогою. На основі цього люди просять скасувати дозволи на підготовчі роботи. Також мешканці нарікають, що забудівник почав залякувати активістів.

"Вертикаль" почала дії, які ми, мешканці, розцінюємо, як тиск і залякування активістів. Є вже перший позов до суду на одного з наших активістів. Пан Лєпенін каже, що буде й надалі "захищати репутацію своєї компанії". Ну й нам своє робити", - зауважує мешканка району в мережі Женя Ступ'як.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.07.2018 19:13