Через "газдів" міську станцію очисних споруд ледь врятували від затоплення

news-image: Через "газдів" міську станцію очисних споруд ледь врятували від затоплення
Вчора Франківщиною пройшли довгоочікувані дощі ,які принесли не тільки вологу для рослин, а й проблеми для франківських комунальників.

Дощик обільно полив землю і змив все те стихійно вивезене нашими добрими газдами підчас веснування сміття, що приховане було по всіляких закапелках чи не приховано розкидане по берегах річок і млинівок, по узбіччю доріг і стежок в міський каналізаційний колектор і, звичайно, це все добро припливло на Головну насосну станції очисних споруд. Про це в мережі повідомила працівниця станції Галя Команяк.

"І тут почався аврал. Купи мотлоху і розмоклого ганчіря понабивалося під ланцюги і зупинило роботу автоматичних решіток, які розраховані на очистку від дрібних побутових відходів, що можуть попасти в каналізаційні стоки. Далі сміття повалило в насоси і чудом, або титанічною працею наших працівників вдалося порятувати насосну від затоплення. До важкої ручної роботи взялися всі: робочі і інженери. Граблями, лопатами, граляли і вилами тони цього розмоклого важкого сміття ми виловили з стоків. Не справлявся і шнековий конвейєр, який транспортував це сміття на верх з грабельного відділення. Прийшлося накидувати в металевий ящик і електроталлю піднімати в гору", - розповідає жінка.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.05.2018 13:46