Чотири споруди з Івано-Франківщини потрапили у рейтинг 15-ти незвичних будівель в Україні

news-image: Чотири споруди з Івано-Франківщини потрапили у рейтинг 15-ти незвичних будівель в Україні
Перевернута хата, Музей писанкового розпису, ресторан "Грибова хата" та ресторан "Аркан" що на Прикарпатті потрапили в рейтинг 15 незвичних будівель в Україні.

Такий перелік опублікували у спільноті "Тhe Good News on Ukraine"соціальної мережі Facebook, передає кореспондент "Бліц-Інфо".

Також у рейтинг увійшли будинок-стіна в Одесі, будинок з химерами скульптора Голованя в Луцьку, крематорій в Києві, кіностудія Victoria Film Studios під Києвом, будинок-кросворд у Львові, будинок із пляшок у Запоріжжі, ресторан-музей "Старий Млин" у Тернополі, будинок-корабель у Чернівцях, готель "Бон Бон" у Донецьку, лісний будиночок в Одесі та будинок з химерами у Київ.

Тож перевернутий будинок знаходиться в селі Поляниця. Монтажні роботи проводили у зворотньому порядку: адже в цьому будинку фундамент там, де зазвичай дах. Побудували будинок всього за 45 днів.

Музей писанкового розпису у Коломиї. Архітектурна споруда у формі найбільшого у світі писанкового яйця висотою 14 м та діаметром у 10 м стала візитівкою міста. Зараз музей володіє колекцією, що налічує понад 6000 писанок, представлених з переважної більшості областей України. За результатами акції Сім чудес України музей опинився на восьмому місці за голосами інтернет-користувачів та на сімнадцятому місці за голосами експертів.

Ресторан "Грибова хата". Розташований у селі Поляниця, на території відпочинкового комплексу "Буковель". Кожна деталь його інтер’єру  відзеркалює живописне  мистецтво ручної роботи  гуцульських майстрів.

Ресторан "Аркан" біля Шешорських водоспадів.Будівля ресторану нависає над річкою Пістинькою, яка є одним з місцевих об'єктів уваги туристів. Саме тут знаходиться відомі на всю Україну шешорські водоспади, заради яких їдуть люди в цю місцевість. Звичайно, що найбільш популярним є водоспад Великий Гук.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 05.02.2015 03:09