Ці осінні продукти допоможуть зміцнити імунітет

news-image: Ці осінні продукти допоможуть зміцнити імунітет
Дієтологи розповіли, які сезонні продукти мають бути в раціоні для того, щоб зміцнити імунітет у осінній період.

Гранат. Гранат покращує засвоєння їжі, нормалізує роботу серцево-судинної системи, є чудовим антиоксидантом і підвищує рівень гемоглобіну. Користь граната також в тому, що він допоможе зберегти молодість і красу, адже в його складі є цілих 15 амінокислот, пише Максимум.

Виноград. Величезна користь винограду в тому, що він є потужним антиоксидантом. Ці смачні осінні ягоди також багаті різними вітамінами, такими як С, В1, В2, а також кальцієм, цинком, калієм, міддю, кремнієм і органічними кислотами. Виноград допоможе побороти мігрень і головні болі.

Дієтологи поділилися секретами здорового харчування восени  - фото 276537
Сливи. Сливи не тільки смачні, але і містять велику кількість речовин, що захищають організм. Серед них мінерали, ферменти і клітковина. У сливах також містяться вітаміни – С, В, бета-каротин, харчові волокна і органічні кислоти.

Гарбуз. Гарбуз, за ​​словами дієтологів, одне з найбагатших джерел бета-каротину. Цей жовто-рослинний пігмент в нашому організмі перетворюється на вітамін А, який сприяє нормальному росту кісток і зміцнює імунну систему.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.09.2018 21:03