Цього року абітурієнтів чекають нові правила вступу у ВНЗ

news-image: Цього року абітурієнтів чекають нові правила вступу у ВНЗ
Нові умови подання вступних заяв. Привілеї для переможців олімпіад. Та ширші можливості для студентів технічних спеціальностей. Чергові зміни у вступній кампанії оцінили представники вищих навчальних закладів під час регіональної наради.

Зокрема, відзначають освітяни, цього року обмежено кількість заяв у виші. Якщо торік абітурієнт міг подати 9 офіційних «запитів» на 5 спеціальностей, то тепер – лише 7. І не більше, ніж на 4 професійні напрямки, йдеться у сюжеті Вежі

Надалі перелік цих дисциплін розширюватиметься, кажуть освітяни. Між тим, пояснюють, такі рішення профільне Міністерство прийняло, враховуючи результати останньої вступної кампанії. Адже недоліки законодавства стають помітними лише в момент його практичного застосування. Саме тому щороку вступна програма зазнає змін.

Запроваджений торік єдиний фаховий вступний іспит на спеціальність право, цього року поширюється і на інші дисципліни. А випускники, які пройшли підготовчі курси, та переможці учнівських олімпіад матимуть додаткові бали при вступі. Чи зміниться кількість державних місць у вузах, наразі невідомо. Цим питанням нині «опікується» Міністерство економіки. Випереджаючи події, освітяни говорять лише про збільшення держзамовлення на технічні спеціальності.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.06.2018 09:26