Цьогоріч на Прикарпатті від сексуального насильства постраждало восьмеро дітей

news-image: Цьогоріч на Прикарпатті від сексуального насильства постраждало восьмеро дітей
Проблема вчинення злочинів на сексуальному грунті щодо дітей, в тому числі й розбещення неповнолітніх, на жаль, не оминула й Прикарпаття. Від початку цього року від таких злочинів на Івано-Франківщині вже потерпіло 8 дітей, зокрема щодо 4 було вчинено розпусні дії

Про це пише ювенальна превенція Прикарпаття в мережі. Слід зазначити, що найчастіше розбещення неповнолітніх відбувається в колі сім’ї. Приміром, у двох випадках, зафіксованих цьогоріч прикарпатськими поліцейськими, злочин вчиняли батьки, ще у двох – вітчими. Крім того, потерпілі діти через об’єктивні і суб’єктивні причини нерідко не розголошують факту вчинення щодо них сексуальних злочинів.

Тому поліцейські закликають: якщо Ви стали свідком чи володієте інформацією про сексуальне насилля над неповнолітніми - не будьте байдужими і обов’язково повідомте про такі злочини в поліцію!

Щоб не допустити злочинів сексуального характеру над дітьми дорослим слід завчасу подбати про безпеку неповнолітніх. Передусім варто будувати довірливі стосунки з дітьми, формувати вміння діяти в ситуаціях, що загрожують сексуальним насиллям та відмовлятися від небезпечних пропозицій в умовах тиску і загрози насилля.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.07.2018 12:41