Цьогоріч від прикарпатців надійшло 21 звернення на антикорупційну лінію ДФС

news-image: Цьогоріч від прикарпатців надійшло 21 звернення на антикорупційну лінію ДФС
Протягом січня–листопада 2016 року на телефонну лінію антикорупційного сервісу «Пульс» надійшло 21 звернення від жителів Івано-Франківщини, що на 40 звернень менше ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Аналіз проблем, з якими платники зверталися на антикорупційний сервіс, свідчить, що найбільше питань виникало щодо отримання адміністративних послуг, обліку платників податків та режиму і порядку роботи податкових органів та з приводу системи електронного адміністрування ПДВ.

Фахівцями органів ДФС проведено невідкладний та якісний розгляд звернень, які надійшли через сервіс «Пульс» та за результатами їх розгляду проінформовано заявників про вжиті заходи.

Варто зазначити, що телефонна лінія «Пульс» – це один з інструментів боротьби з корупцією. На його телефонний номер (044) 284-00-07 може звернутися будь-який громадянин з питаннями неправомірних дій або бездіяльності працівників органів ДФС, можливі корупційні дії з їхнього боку та вирішення інших суперечливих питань. «Пульс» працює за принципом зворотного зв’язку – оператори не лише приймають звернення, але і повідомляють про результати перевірки та вжиті заходи. Лінія працює цілодобово. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.12.2016 23:59