ДАБІ перевірить 16 франківських будівельних компаній

news-image: ДАБІ перевірить 16 франківських будівельних компаній
Державна архітектурно будівельна інспекція затвердила план-графік планових перевірок із здійснення контролю за додерженням ліцензійних вимог та дотримання вимог у сфері містобудівної діяльності.

Згідно затвердженого плану-графіку, протягом 2018 року інспектори перевірять 86 компаній, які отримали ліцензії ДАБІ на створення об’єктів архітектури та на інші особливі види будівельних робіт, які підлягають ліцензіюванню, пише Побудовано

Протягом січня-березня в Івано-Франківській області під планову перевірку потрапило всього 16 фірм. Термін перевірки – 5 робочих днів.

На дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил під час виконання підготовчих та будівельних робіт, згідно затвердженого плану-графіку, інспектори ДАБІ перевірять в цьому році 101 об’єкт будівництва. 

В Івано-Франківській області під планову перевірку потрапили будівництва житлових комплексів, багатоквартирних житлових будинків, об’єктів інфраструктури, складських приміщень та свинокомплексів. Термін перевірки – 10 днів.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.01.2018 19:41