Деякі франківські підприємці не бажають позбуватись жахливих вивісок

news-image: Деякі франківські підприємці не бажають позбуватись жахливих вивісок
Близько тридцяти вивісок іноземною мовою нарахували громадські активісти.. І це лише на Галицькій вулиці. В мерії обурені наявною ситуацією із зовнішньою рекламою в середмісті. Кажуть, деякі підприємці ігнорують рішення виконавчого комітету про належний вигляд вивісок. А також висловили своє невдоволення щодо процедури їхнього погодження.

Чиновники переконані, в місті повинен діяти чіткий механізм затвердження рекламних об’єктів, пише ВЕЖА

Всі вивіски в місті погоджує Департамент містобудування і архітектури . Відповідні документи потрібно подати виключно через віділення ЦНАПу. Тут, окрім консультацій щодо даної послуги, суб’єкти господарювання можуть самостойно вивчити інформацію.

Виконокомівці стверджують, процедура затвердження вивіски максимально спрощена. Однак підприємці не бажають дотримуватися встановлених правил.

В профільному Департаменті також обурені численими і безпідставними походами мешканців до їхньої установи. Адже це відволікає їхнії фахівців від основної роботи. Упродовж року галузевим Департаментом опрацьовано понад дві сотні паспортів вивісок.

У міському ЦНАПі надають понад дві сотні адмінпослуг. На доручення міського голови у Центрі додаково працюватиме фахівець з питань архітектури та містобудування.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.01.2018 09:33