Діана Бігун з Прикарпаття зайняла 2-е місце в фіналі «Караоке на Майдані»

news-image: Діана Бігун з Прикарпаття зайняла 2-е місце в фіналі «Караоке на Майдані»
У фіналі телепроекту каналу «СТБ» «Караоке на Майдані» 2-е місце посіла Діана Бігун з Івано-Франківської області. Сьогодні вона поділиться з нами своїми враженнями від участі в фіналі, іншими творчими досягненнями та планами на майбутнє.

Діана, для початку поділіться з нами своїми враженнями від фіналу «Караоке на Майдані».

Враження природно позитивні. Я залишилася задоволена собою і анітрохи не засмучена результатом, адже головне не перемога, а те, що мене прийняла публіка, пише starlife.

Після виходу програми дуже багато людей писали позитивні відгуки в мою підтримку і говорили що я для них переможець, а бути переможцем для народу - це моя нагорода, адже вся творчість артистів направлено саме для них. Спасибі всім своїм людям, які приєдналися до підтримки а також незнайомим які повірили в мене. Такі люди дають мені сили.

А як у Вас склалися відносини з іншими учасниками проекту?

З учасниками фіналу у мене склалися чудові стосунки. Навіть знімальна група проекту помітила, що таких дружних фіналістів у них ще не було. Ще до початку зйомок ми перезнайомилися, попили гарячого чаю. Після проекту продовжую спілкуватися з Олегом Онушкевічем. Листуємося з ним в соціальних мережах.

Знаю, що з моменту нашого знайомства у Вашій творчій житті відбулися зміни. Розкажіть про них.

Останні півроку я всіляко намагаюся поєднувати навчання в університеті і роботу. Я викладаю вокал в продюсерському центрі «Стар тім», маю справу з дітьми від 5 до 14 років.

Хто-небудь з Ваших учнів вже може похвалитися творчими успіхами?

Так. Творчими успіхами може похвалитися моя учениця Таня Дворская. Не так давно вона записала кавер на відому пісню «Відлітаєш» з репертуару групи «Платина» та прийняла з нею участь в «Дитячий хіт-параді» на місцевому радіо «Дзвони». Також Таня разом з іншими вихованцями «Стар тім» знялася у різдвяній казці, яку під час новорічних свят можна було побачити на українському телебаченні. Ще одна моя учениця Діана Філатова зараз бере участь в конкурсі «Школа має таланти», фінал якого відбудеться в лютому. Бажаю їй успіху. А взагалі все вихованці та викладачі «Стар тім» постійно задіяні в різного роду заходах. За це користуючись нагодою хочу сказати директору центру Ірині Іванівні Батюк величезне спасибі.

А над чим зараз працюєте особисто Ви?

Особисто я маю намір записати якомога більше авторських пісень. Зараз працюю над двома. Одна, до речі, вже практично готова, так що презентую її в самий найближчий час.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 06.01.2017 19:33