"Дім Сірка" потребує допомоги: Притулок у Загвізді може залишитися без даху над головою

news-image: "Дім Сірка" потребує допомоги: Притулок у Загвізді може залишитися без даху над головою
Притулок для бездомних собак у селі Загвіздя хочуть виселити. Якщо незнайдуть коштів, його прийдеться закрити.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомила голова благодійної організації "Дім Сірка" Наталія Когут.

"Зараз на даний час склалася дуже сумна ситуація з притулком в с.Загвіздя! Місяць назад до нас приходила комісія на чолі з головою с.Загвіздя та земельників на рахунок нашого притулку. Склали протокол за порушення земельного законодавства на власника земельноі ділянки. Він оплатив штраф, але як ми розуміємо йому поставили умови - або він нас позбувається або його затягають по судах", - написала Когут.

За її словами, власник вирішив продати землю і попросив звільнити територію до 10 серпня або викупити в нього землю за 30 тис. дол.

"В нас нема таких коштів і ми неможемо заіхати в Рибне, де в нас є вже договір з лісгоспом, оскільки місцеві налаштовані вкрай ворожо".

Відтак активістка бачить тіьки два виходи з ситуації:

- наняти серйозну охорону та почати будівництво у Рибному. Знайти людей, які зможуть цю охорону проплатити на довгий період часу. 

- знайти землю, краще ферму та викупити іі , ізнову таки знайти на це спонсорів.

"Якщо ми не знайдемо виходу ми змушені будем ліквідуватися взагалі. Бо я не бачу сенсу далі щось робити, якщо нема притулку. Якщо таке станеться то Ви всі маєте зрозуміти, що собаки з вулиць більше до нас не попадуть, а будуть попадати одразу в холодильник на Максимовича", - підсумовує Наталія Когут.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.07.2017 13:04