Для прикарпатських вчителів провели презентацію з програмування роботів

news-image: Для прикарпатських вчителів провели презентацію з програмування роботів
У Івано-Франківську провели безкоштовну презентацію для вчителів інформатики навчальної програми простих робототехнічних систем, яка була розроблена представниками Університету Короля Данила разом з Академією Технічних наук України.

Вчителям запропонували просту платформу, на основі мікроконтролера Arduino для популяризації робототехнічної сфери серед учнів загальноосвітніх шкіл 9-11 класів. Така платформа дозволяє без додаткових фахових знань отримати навики щодо програмування роботів.

«Цей захід спрямований на ознайомлення вчителів з програмою, яка була розроблена в Університеті Короля Данила. Ми запропонували педагогам пройти безкоштовне навчання і в подальшому кращим 10 викладачам буде надано комплекти обладнання для навчання своїх учнів. Розроблена програма затверджена в відділі освіти і викладач може записати це як гурток або позашкільну робота, крім того він підвищує свою компетенцію в програмуванні. А для школярів це можливість побачити практичний досвід програмування», – розповідає PM факультету інформаційних технологій Університету Короля Данила Василь Боднарук.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.09.2018 21:29