Долинські рятувальники навчали дітей основним правилам пожежної безпеки

news-image: Долинські рятувальники навчали дітей основним правилам пожежної безпеки
Днями працівники районного відділу У ДСНС України в області провели Всеукраїнську громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!».
Захід відбувся на території санаторію «Перлина Карпат», який знаходиться с. Вигодівка Долинського району.

Головним завданням акції стало ознайомлення і навчання дітей та дорослих з основними правилами пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення, популяризація професії рятувальника та безпечне поводження із плазунами.

Рятувальники провели для присутніх показовий виступ із залученням пожежно-рятувального автомобіля та спеціальної техніки. Продемонстрували роботу пожежно-рятувального обладнання та техніки під час виникнення різних надзвичайних ситуацій. Діти мали змогу спробувати себе у ролі справжніх рятувальників. Дізналися як правильно викликати Службу порятунку, номери телефонів екстрених служб.

Під час проведення Всеукраїнської громадської акції «Запобігти – вчасно, Врятувати – швидко, Допомогти – вміло!» діти дізнатися від рятувальників багато корисної інформації та навчилися правильно реагувати під час виникнення надзвичайних ситуацій і зауважили, що професія рятувальника є дуже необхідною для забезпечення безпеки громадян, збереження її національного багатства й довкілля, але в той же час є дуже нелегкою та небезпечною.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.08.2017 22:16