Дорогу "Делятин-Раківчик" мають закінчити до грудня наступного року

news-image: Дорогу "Делятин-Раківчик" мають закінчити до грудня наступного року
На замовлення служби автомобільних доріг в івано-франківській області триває поточний ремонт дороги т – 09 – 05 “Делятин-Раківчик”.

За результатами проведеного аукціону на веб-порталі Уповноваженого органу переможцем виступає “Товариство з обмеженою відповідальністю ПБС”. Підрядник зобов’язався відремонтувати ділянку дороги довжиною 28 кілометрів до кінця грудня 2018 року, інформує прес-служба САД.

Дорога із сполученням Делятин – Раківчик проходить через Ланчин, Добротів, Саджавка Надвірнянського району та Іванівці, Товмачик, Шепарівці Коломийського району і з’єднує дороги Н 09 “Мукачево-Львів” з Н 10 “Стрий-Мамалига”. 

Основним завданням виконавця є влаштування двошарового дорожнього покриття, при цьому існуюче покриття завдяки технології холодного ресайклінгу служитиме в якості міцної основи. Також передбачені роботи по відновленні та заміні тротуарів, перил і огороджень.

Окремий ряд робіт буде спрямований на влаштування водоскидів на узбіччі, а також ремонт з’їздів, зупинок маршрутного транспорту і посадкових майданчиків. На км 22+840 знаходиться міст. В технічному завданні вказані роботи по ремонту і відновленні експлуатаційних показників моста. Окрім вище вказаних робіт по улаштуванні дорожнього одягу, спрямовані роботи на відновлення та заміну конструктивних елементів моста: заміна перильних огороджень, розбирання збірних плит і гідроізоляції, торкретування поверхні, об’єднання моста з насипом та ін.

Після розпушування старого дорожнього покриття методом холодного фрезерування  на глибину 4 см, асфальтоукладальником відсипають щебенево-пісочну суміш і ущільнюють проходом катка для зміцнення основи дорожнього одягу для подальшої регенерації методом холодного ресайклінгу. Роботи виконуються з дотриманням нормативних вимог та згідно технічного завдання і постійно контролюються працівниками САД.

При виконанні робіт на одній половині проїзної частини, забезпечено безпечний рух транспорту на другій.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.08.2017 17:49