Довірливий прикарпатець "продав" трактор шахраю

news-image: Довірливий прикарпатець "продав" трактор шахраю
До поліції із заявою звернувся 53-річний мешканець Тлумацького району. Потерпілий розповів, що через Інтернет -мережу він вирішив продати трактор.

Наступного ж дня до чоловіка зателефонував нібито «потенційний» покупець та домовився про зустріч та купівлю транспортного засобу, пише прес-служба Нацполіції в області, інформує Бліц-Інфо.

В подальшому, зловмисник приїхав до будинку заявника евакуатором, погрузив трактор та повідомив, що кошти в сумі 233 000 гривень за покупку прийдуть на банківську картку. Коли потерпілий прийшов до банку, щоб перевірити баланс, то виявилось, що на рахунку відсутні грошові кошти.

Відомості за всіма фактами внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Крім того, днями до поліції за допомогою звернувся 18-ти річний франківчанин, який повідомив, що до нього зателефонував невідомий та представився працівником банку.

В подальшому, ввівши свою потенційну жертву у стресовий стан, повідомивши про можливу загрозу - втрату грошових коштів, дізналися необхідні для афери реквізити картки, після чого зняли з рахунку гроші в сумі 7080 гривень.

Поліція закликає прикарпатців бути обачними, не довірятинезнайомцям, особливо, коли мова йде про гроші.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.10.2018 07:54