Двоє прикарпатців незаконно видобували гравій з Дністра

news-image: Двоє прикарпатців незаконно видобували гравій з Дністра
Інспектори рибоохоронного патруля проводились рибоохоронні рейди на Дністрі.

Контроль дотримання правил рибальства під час нерестового періоду проводився по більшій частині головної ріки Прикарпаття. Було виявлено 2 випадки незаконного добування піщано-гравійної суміші по берегах Дністра, 1 випадок вилову риби сіткою та кілька дрібних порушень правил рибальства.

Зокрема, 6 червня о 9:30 біля с. Передівання Городенківського району на березі Дністра виявлено трактор з ковшем та причепом. Місцевий мешканець самотужки незаконно навантажував гравій собі на причеп. Після роз'яснень суті вчиненого порушення тракторист розвантажився на місці добування будівельного матеріалу. На порушника складено адмінпротокол та накладено штраф.

Аналогічний випадок був зафіксований 7 червня о 19:30 біля с. Делева Тлумацького району. Там на березі Дністра місцеві мешканці трактором "Карпатець" навантажували піщано-гравійну суміш на вантажівку Камаз. Звісно, робили це незаконно, тому й були притягнуті до відповідальності (на обох складено адмінпротоколи та накладено штрафи). Держрибінспектори домоглися, щоб добутий будівельний матеріал залишився там, де і був - на березі річки.

А ввечері 6 червня о 21:30 рейдова група виявила дерев'яного човна на Дністрі навпроти с. Устечко біля івано-франківського берега. Як з'ясувалося, мешканець Городенки вирішив порибалити на річці. На заборону ловити рибу з човнів під час нересту вирішив уваги не звертати. А щоб забезпечити собі добрий улов - взяв замість вудки 30-метрову сітку.

Та тільки вийшов на воду, як і попався сам рибоохоронцям. На браконьєра складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Сітку та човен вилучено. Збитки чоловіку не нараховувались, бо ще не встиг нічого піймати.

Матеріали справи направлено до суду, який визначатиме браконьєру розмір штрафу (від 340 грн. до 680 грн.).


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.06.2018 22:02