Фіналістка популярного шоу з Франківська стала голосом нового музпроекту

news-image: Фіналістка популярного шоу з Франківська стала голосом нового музпроекту
Стартував новий музичний проект Oleksyn – наслідок співпраці творчих та креативних людей, які люблять українську музику і прагнуть підняти її на новий професійний рівень. Виконавицею проекту Oleksyn стала Христина Олексин, фіналістка вокального шоу «Голос Країни», яка володіє унікальним тембром голосу, наповненого карпатським колоритом

Oleksyn – це музичний проект, який народився в Івано-Франківську. Його метою є створення альтернативи існуючій попсцені, яка базується переважно в Києві і яка стала втрачати свою індивідуальність. Oleksyn – це симбіоз етномотивів з карпатського регіону, електронного звуку різних напрямків та розважальної музики.

Над реалізацією проекту працює потужна команда: музичний продюсер та аранжувальник Євген Чичановський, композитор та аранжувальник Роман Калина і автор пісень Ірина Батюк.

У кожного команди є досвід роботи в шоубізі: пісні Євгена уже виконують зірки українського то СНГ-шного шоубізу, Роман відомий в Україні як лідер славного гурту «Гринджоли», Ірина має величезний досвід у підготовці кваліфікованих співаків та є автором багатьох українських хітів.

Прем’єрою проекту стане трек «Будз» (назва треку – від назви полонинського сиру) –автентичний спів, етнічний посил у піснях та вибухове шоу на сцені.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.10.2018 15:12