Франківці біля школи №24 блокують проїзд будівельного транспорту

news-image: Франківці біля школи №24  блокують проїзд будівельного транспорту
Сьогодні, 11 липня на території біля ЗОШ-24 почався рух великогабаритного транспорту будівельної компанії "Вертикаль". Мешканці сусідніх будинків проти забудови, тож вирішили перекрити дорогу вантажівкам.

Про це в мережі повідомила мешканка Пасічної Женя Ступ'як.

"Техніка, що приїхала по вказівці БК "Вертикаль" успішно покинула територію ділянки. Зараз наша громада блокує цей проїзд. Приєднуйтеся. Тільки гуртом ми зможемо",- йдеться в дописі.

Нагадамо, біля школи №24, що на вулиці Хіміків, будівельна компанія "Вертикаль" збирається будувати дві десятиповерхівки по два під'їзди впритул до школи та на місці діючого дитмайданчика. Люди ж вимагають облаштувати на ділянці сквер.

Натомість забудовник переконує, що має всі права будувати, адже земельна ділянка належить СБУ з 2012 року. Будівельні роботи, попри домовленості розпочались 3 липня.  Директор компанії "Вертикаль" Олег Лєпєнін наголошує, що чекати далі не мали змоги, оскільки зобов’язані вчасно виконати свої договірні зобов‘язання перед власником земельної ділянки та покупцями.

Тож, обурені мешканці Тролейбусної-Хіміків взялись облаштовувати сквер на території зеленої зони та блокувати дорогу, щоб техніка БК "Вертикаль" не проїжджала.

До теми: Будівельний конфлікт: Мешканці Пасічної блокують дорогу, аби не заїжджала техніка

На Пасічній забудівник всупереч обіцянок розпочинає будову на конфліктній землі

Мешканці Пасічної в знак протесту проти забудови перекрили Целевича

Мешканці Пасічної перекривали дорогу на Галицькій

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.07.2018 14:56