Франківці вже "перевірили на міцність" нову модульну вбиральню

news-image: Франківці вже "перевірили на міцність" нову модульну вбиральню
Міський голова Івано-Франківська оприлюднив на своїй сторінці у соцмережі світлини нової модульної вбиральні.

"Ось так виглядає сучасна модульна вбиральня, яка вже наступного місяця запрацює в місті на "стометрівці". Туалет пристосований для людей з особливими потребами, містить інформацію з користування шрифтом Брайля. Обидві кабінки оснащені кнопками екстреного виклику, якщо комусь раптово стане погано. Окрім звичних зручностей у вбиральні також є пеленальний столик для немовлят. Приміщення туалету має батареї обігріву. Щоб не створювати черги, обмежено час перебування у вбиральні. Про те, що ви затримались, повідомить світлове сповіщення", - розповів Руслан Марцінків.

Франківці в коментарях відразу почали писати, що переживають, аби вандали не понищили нову вбиральню після відкриття. Втім, як виявилося дехто вже встиг випробувати новинку на міцність.

"Ще один шматочок Європи в нашому місті! Лиш би ще наші мешканці поводились з ним по-європейськи. А то вже хтось ногою чи головою пробував його на міцність, зробивши вм'ятину, зі сторони вже пописати маркером... Але будемо сподіватись, що ми все ж таки європейці!", - написав очільник Департаменту комунального господарства Михайло Смушак.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.01.2018 19:42