Франківців просять розказати, яку інформацію хотіли отримати про місто

news-image: Франківців просять розказати, яку інформацію хотіли отримати про місто
Нещодавно Івано-Франківська міська рада підписала меморандум щодо участі у муніципальному проекті з розвитку відкритих даних, що реалізується в рамках проекту USAID та UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”.

Тож команда проекту планує зібрати потреби громадян в інформації щодо міста.

Відтак франківців просять поділитись своїми думками щодо того, яка інформація повинна бути опублікована про місто, його життєдіяльність, роботу тощо. Форму опитувальника можна заповнити за посиланням. Вона буде відкрита до заповнення до 14 травня 2018 року включно.

Пілотний проект складатиметься з кількох етапів:

-аудит даних – на цьому етапі консультанти проаналізують наявність та якість даних, що збираються місцевою владою;

- визначення пріоритетних наборів даних (на основні громадських консультацій та обговорень для виявлення потреб місцевих жителів);

- створення порталу відкритих даних міста (окремий ресурс для вдосконалення міського управління, надання громадянам доступу до комунікації з місцевою владою, практичного застосування даних для створення нових підприємств та послуг, залучення інвестицій до міського розвитку);

- публікація даних (у машиночитному форматі та доступній і зрозумілій формі) на порталі відкритих даних міста, який буде створений для кожного міста в рамках пілотного проекту.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.04.2018 21:42