Франківець хотів купити автозапчастини, а став жертвою шахрая

news-image: Франківець хотів купити автозапчастини, а став жертвою шахрая
До Івано-Франківського відділу поліції напередодні звернувся 32-річний місцевий мешканець та повідомив про те, що його ошукали на 16 000 гривень.

Як з’ясувалося, потерпілий через Інтернет мережу на сайті «Євро-Шрот 10 тисяч » вирішив придбати запчастини до автомобіля. Для цього чоловік подзвонив по номеру, який був вказаний на сайті, і замовив собі потрібний товар. Обов'язковою умовою, яку висунув продавець, була передоплата в сумі 16 000 гривень на вказаний номер рахунку, після чого товар буде надіслано через нову пошту. Чоловік, якого задовольнили такі умови угоди, перерахував кошти, але потрібних запчастин так і не отримав. Після цього, потерпілий кілька разів намагався зв'язатися з продавцем, але зв'язок з ним був відсутній. Зрозумівши, що його обдурили, чоловік звернулася за допомогу в поліцію.

Відомості за цими фактами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Правоохоронці проводять заходи щодо встановлення осіб-шахраїв та місця їх перебування.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 12.12.2017 20:31