Франківка покинула проект “Топ-модель по-українськи”

news-image: Франківка покинула проект “Топ-модель по-українськи”
22 вересня вийшов у ефір 4 випуск Топ-модель по-українски. Із проекту на четвертому тижні випробувань модельним життям пішла мешканка Івано-Франківська Ірина Симчич.

У рейтинговій таблиці, за підсумками цього тижня, останніми стали дві учасниці – Віка Рогальчук і Іра Симчич. Майбутні топ-моделі набрали менше всіх балів за випробування. На думку експертів провалила всі випробування четвертого тижня на проекті – Іра Симчич, йдеться на сайті Нового каналу.

Як каже сама дівчина, на останньому випробуванні вона намагалася викластися по повній, але експерти цього не оцінили. Під час фотосесії Соні Плакидюк, стрибаючи з другого поверху, Іра сильно злякалася, що завадило їй видати потрібну емоцію. На фотосесії у Костянтина Боровського, в костюмах комах, учасниця не змогла зобразити радість. Але, Іра не прощається з моделінгом, для неї все тільки починається.

Іра Симчич – учасниця реаліті Топ-модель по-українськи, родом з Івано-Франківська. Дівчині 19 років, її зріст 174 см, вага – 54 кг. Навчається в інституті мистецтв ковальсько-ювелірній справі. Іра, не дивлячись на свій юний вік, має свій невеликий бізнес – дівчина робить портрети з шоколаду. Її хобі – відеоблог про те, як стильно і дешево одягнутися в магазині секонд-хенду.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.09.2017 20:08