Франківське "Прикарпаття" в Чернівцях обіграло місцеву "Буковину"

19 серпня Івано-Франківська команда провела товариський поєдинок у Чернівцях проти місцевої "Буковини".

Гра проходила в Чернівцях на стадіоні "Буковина". Матч завершився з рахунком 2:3 (0:3) на користь франківської команди.

Підопічні Володимира Ковалюка впевнено перемогли чернівчан, ще в першому таймі забивши три м'ячі у ворота суперників. На 4 хвилині гри, м'яч у ворота господарів забив Владислав Приймак. Опісля на 34 хвилині Ігор Худобяк подвоїв рахунок, а вже через дві хвилини новачок "Прикарпаття" Роман Кузьмин забив третій гол у ворота чернівчан.

В другій половині зустрічі у складі івано-франківців на полі з'явилися всі гравці, які зараз є в обоймі команди. Це дало змогу господарям дещо вирівняти гру та навіть відквитати 2 голи, проте підсумкова перемога залишилася за "ПРИКАРПАТТЯМ".

Свій наступний матч в рамках Чемпіонату України серед команд Другої Ліги сезону 2017/18 Команда Рідного Краю (с) зіграє в суботу 26 серпня проти ФК Львів. Матч розпочнеться о 18.00 на МЦС "Рух" (м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 128)