Франківські дільничні отримали нагрудні реєстратори

news-image: Франківські дільничні отримали нагрудні реєстратори
Сьогодні, 18 жовтня в міському відділі поліції відбулося урочисте вручення нагрудних реєстраторів поліцейським

Загалом нову техніку для відеофіксації порушень отримали 20 працівників поліції, інформує кореспондент Бліц-Інфо.  Правоохоронці, які отримали реєстратори запевняють, що тепер їм буде легше працювати, оскільки у них буде ще один доказ для підтвердження правопорушень.

Як зауважив начальник міського відділу поліції Ростислав Прокопчук,  відділ отримав 4 комп'ютери, ноутбук та 20 відеореєстраторів. Це дозволить правоохоронцям швидше розбиратися в правопорушеннях.

Начальник відділу  запевнив, що інформація з реєстраторів буде потрапляти на комп'ютер, тож ніхто не зможе втрутитись у докази. Техніку придбали за кошти з міського бюджету.

Міський голова Руслан Марцінків перш за все привітав дільничних з минулим святом захисника України. Слід зауважити, серед дільничних є учасники АТО.

"Люди у Франківську вважають, що однією з найважливіших проблем у місті є забезпечення безпеки. Хочу вам подякувати за вашу роботу. Сподіваюся, що ця техніка допоможе у боротьбі зі злочинністю",- сказав Марцінків.

Нещодавно колектив поповнився новими працівниками і реєстратори допоможуть їм у роботі.

"Ці реєстратори фіксуватимуть порушення, що допоможе нам з доказами під час розслідувань і збору доказів",- подякував дільничний Роман Виноградник.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.10.2017 10:38