Франківські поліцейські провели зарядку з дітками реабілітаційного центру

news-image: Франківські поліцейські провели зарядку з дітками реабілітаційного центру
Івано-франківські ювенальні поліцейські сьогодні провели ранкову зарядку з вихованцями обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Спортивна розминка на свіжому повітрі додала дівчаткам та хлоп’ятам енергії та хорошого настрою. А ще "зарядка із school police officer" – чудова нагода для поліцейських поспілкуватися у дружній неформальній атмосфері з дітьми, які потребують особливого підходу у вихованні.

На переконання начальника відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області Алли Бойчук, для вихованців центру такі оздоровчо-профілактичні заходи є особливо необхідними. Ці діти, як правило, з різних причин не мали позитивного взірця для наслідування в родинах. А тому працівники поліції намагаються у різні способи продемонструвати неповнолітнім переваги здорового способу життя та заохотити їх до занять фізкультурою та спортом. 

Традицію проведення таких спортивних занять з вихованцями Івано-Франківського ОЦСПРД було запроваджено ще торік. Сьогоднішню зарядку з дітьми провели інспектори ювенальної превенції Івано-Франківського відділу поліції Олена Гречаник та Богдан Буграк, а також студентка Івано-Франківського юридичного університету ОЮА Анна Когуч, яка наразі проходить практику у відділі ювенальної превенції. 

І хоча малюкам не все відразу вдавалося, дітки старанно намагалися повторювати вправи за поліцейськими. Хочеться сподіватися, що ці діти виберуть пріоритетними у своєму житті не шкідливі звички, а здорове тіло та дух. Зі свого боку прикарпатські ювенальні поліцейські й надалі практикуватимуть проведення ранкових руханок з дітьми, щоб ті зростали здоровими та радісними.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.06.2018 21:28