Франківські поліцейські застерегли іноземних студентів не вчиняти злочинів

news-image: Франківські поліцейські застерегли іноземних студентів не вчиняти злочинів
Працівники прикарпатської поліції 10 листопада зустрілися зі студентами-іноземцями, які навчаються в Івано-Франківському національному медичному університеті.

Про це у мережі Facebook повідомила начальник сектору молодіжної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук.

Правоохоронці, звертаючись до студентів факультету підготовки іноземних громадян, зазначили, що піклуються про їх безпеку та звернулися з проханням і їм самим не вчиняти протизаконних дій.

Зокрема, начальник відділу УПД ГУНП в Івано-Франківській області Ігор Влашин та заступник начальника відділу превенції Івано-Франківського відділу поліції Андрій Ілійчук наголосили, що іноземні студенти, перебуваючи на території України, мають дотримуватися вимог українського законодавства. Поліцейські перелічили види правопорушень, найбільш характерні для студентського середовища загалом та іноземців у тому числі і навели приклади їх вчинення на Прикарпатті. 

На зустрічі також йшлося про умови перебування студентів-іноземців в нашій державі під час їх навчання у вузі та покарання за порушення норм закону.

В свою чергу перший проректор університету Ганна Ерстенюк подякувала правоохоронцям за змістовну зустріч та зазначила, що керівництво навчального закладу дбає про те, щоб зробити життя своїх студентів максимально комфортним та безпечним, а вже від самих молодих людей залежить, як вони скористаються створеними умовами.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.11.2017 21:35