Франківські школи готують до нового навчального року

news-image: Франківські школи готують до нового навчального року
Освітні заклади міста продовжують готуватися до нового навчального року. Часу лишається все менше, а треба встигнути завершити роботи до 1 вересня. Й поки чекають обладнання для "Нової української школи", місто завершує поточні та капітальні ремонти.

Міський голова Руслан Марцінків разом з директором департаменту освіти та науки Ігорем Максимчуком сьогодні оглянули ремонтні роботи у школі №4.

Як розповіла директор закладу Ірина Гаврилюк, вони вже майже готові до 1 вересня. Цьогоріч кількість діток у школі збільшилася - набрала три перших класи, замість двох.

«Дуже тішимося, що завдяки програмі, яку ініціює міський голова «Бюджет участі» нам вдалося отримати новий майданчик для діток початкової школи. А завдяки «Програмі розвитку місцевого самоврядування» оновили вхід до школи», - зазначила директор.

Окрім того, за кошти міського бюджету в школі замінили понад 30 вікон. Також капітально відремонтували два санвузли, ще один мають відремонтувати найближчим часом. Поточні ремонти відбулися в їдальні та кабінетах загального користування.

«Ми продовжуємо ремонтувати заклади освіти. Роботи дуже багато, зокрема ця школа справді потребує оновлення.  Але очевидно, що для того, щоб привести в порядок школи, де нічого не робилося 25 років, потрібен час та великі кошти. Та робимо все, щоб дітям було комфортно та зручно», - Руслан Марцінків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.08.2018 14:59