Франківські студентки виграли стипендію "Leonhard-Euler-Programm"

news-image: Франківські студентки виграли стипендію "Leonhard-Euler-Programm"
Магістранти кафедри біохімії та біотехнології Марія Головчак та Наталя Петрів стали переможцями стипендіальної програми Leonhard-Euler-Programm 2017/2018, яка підтримується Німецькою службою академічних обмінів.

Програма передбачає виконання магістерської роботи з подвійним керівництвом: з німецького боку керуватиме роботою студенток буде Dr. Tetyana Yevsa, з українського – професори університету Володимир Лущак та Галина Семчишин. Загальна тривалість стипендійної програми – 10 місяців, з яких 3 місяці магістранти проводитимуть дослідження у Вищій медичній школі Ганновера (Німеччина) (Hanover Medical School, Germany) та 7 місяців у рідному університеті, інформує прес-служба ПНУ.

Магістранти вивчатимуть біохімічні та імунологічні процеси у мишей, що утримуються на дієті з високим вмістом жиру та з періодичним годуванням. Тема дослідницької роботи Марії Головчак - “Influence of intermittent- and high fat diets on oxidative stress and immune responses in mice”. Тема дослідницької роботи Наталії Петрів -  “Influence of intermittent- and high fat diets on carbonyl stress and immune responses in mice”.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.09.2017 14:04