Франківські студенти змагались у знаннях альтернативних джерел енергії

news-image: Франківські студенти змагались у знаннях альтернативних джерел енергії
Сьогодні, 15 березня в Івано-Франківську відбувся брейн-ринг на тему "Активуй свою енергію".

Учасниками брейн-рингу стали вісім команд, більшість з них брали участь у попередніх змаганнях. Це «Яструб»,  «Один за всіх», «Всі за одного», «ГЕО», «Вільна нація», «Літра сметани», «Каструля борщу» та «Банка тушонки», інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

24 питання для учасників тематичні – стосуються стану навколишнього середовища, зміни клімату та відновлювальних джерел енергії. Щоб дізнатися правильну відповідь учасникам прийдеться зайнятися мозковим штурмом.

За словами голови ГО «Поступовий гурт франківців» Сергія Адамовича, це вже 12 організований ними такий захід.

«Все свідоме громадянство усвідомлює, що зараз у світі відбуваються зміни. Тому ми зараз зібрались щоб поговорити про це», - зазначає Адамович.

Представник ГО «Умка» Ірина Супіляк розповідає, що питання готувала їхня організація. Вона зауважує, що зараз відбуваються зміни клімату, відтак їх також відчувають франківці, це аномальні опади – дощі в період яких випадає місячна норма опадів, сніги, морози.

«Потрібно діяти, тож ми закликаємо активістів та політиків діяти спільно. Для цього плануємо створити платформу взаємодії, щоб перетворити місто на більш екологічне та чисте. Із запланованих заходів у Франківську проведуть тематичні зустрічі, енергетичну вечірку, День дій та круглий стіл», - акцентує активістка.

У підсумку інтелектуальних змагань учасники отримали подарунки науково-просвітницькі видання з екології, сувенірну продукцію та торти.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.03.2018 17:23