Франківські ветерани АТО змагались за "Кубок нескорених"

news-image: Франківські ветерани АТО змагались за "Кубок нескорених"
19 травня в Києві відбувся перший розіграш унікального футбольного турніру – «Кубку нескорених - 2018» серед ветеранів АТО, які отримали серйозні поранення в ході бойових дій на Сході України.
У матчах турніру взяли участь шість команд із різних регіонів країни, у тому числі і представники нашої області – команда «Прикарпаття АТО», пише прес-служба Прикарпаття.

Переможцем турніру стала волинська команда учасників АТО ФК «Волинь YES». Хоча наші краяни і не здобули футбольного кубку, та в підсумку, вони посіли друге місце у своїй групі, а воротар прикарпатської команди Сергій Козак був визнаний кращим на турнірі.

Вітаючи учасників змагань, президент Федерації футболу України Андрій Павелко наголосив на тому, що ФФУ буде надалі підтримувати турнір «Кубок нескорених» і всі ініціативи, метою яких є надання допомоги ветеранам АТО.

«Такі зустрічі, спортивні заходи та спілкування наших героїв надзвичайно потрібні їм, це допомагає підтримати бойовий дух та демонструє позитивний приклад молодому поколінню. Дякую вам за героїзм і яскравий приклад патріотизму. Саме завдяки вам, вашій мужності ми можемо зараз проводити фінали Ліги чемпіонів УЄФА в Києві та приймати гостей з усього світу», – підкреслив Андрій Павелко.

Додамо, що команда-переможець отримала сертифікат на участь у фіналі Ліги чемпіонів УЄФА. Спеціальні відзнаки, медалі та подарунки від Федерації футболу України отримали усі учасники турніру.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.05.2018 19:16